Starší žáci "U15" - U15 divize C

Sokol Třebeš "U15" 1:2 (1:1) MFK Chrudim
28.5.2022 10:00

Poslední květnovou sobotu jsme za chladného čistě aprílového počasí přivítali ve Třebši tým Chrudimi. Hosté hrají dlouhodobě pěkný kombinační fotbal, oprávněně se drží na předních místech tabulky a tak jsme se na zápas s nimi těšili.
Úvod utkání nám vyšel na jedničku a už v šesté minutě se po pěkné kombinaci prosadil Filip Schober – 1:0.
Po celý první poločas byla hra vyrovnaná a jen škoda naší chyby, kterou soupeř využil a srovnal stav na 1:1.
I v druhém poločase se hrál hezký kombinační fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Jediný gól ale dali hráči Chrudimi, kteří dokázali potrestat nedůslednost v naší obranné hře. I když jsme se snažili, srovnat už se nám nepodařilo a zápas skončil 1:2.
Hodnocení trenéra:
I přes prohru jsem s výkonem kluků v zápase spokojen. I když mají kluci ještě hodně práce před sebou, věřím, že jejich výkon i nadále poroste.