Starší dorost "A" - U19 Divize C

Sokol Třebeš 3:0 (3:0) SK Sparta Kolín
18.6.2022 10:00

V posledním 30. kole naší soutěže jsme v Třebešské aréně přivítali 3. tým dorostenecké divize SK Sparta Kolín. V klíčovém utkání, kdy se hrálo o udržení divize, jsme od začátku hráli na rychlé protiútoky. Oba naši krajní záložníci dělali svou rychlostí problémy Kolínské defenzívě. Přicházeli i brankové příležitosti. V 15. minutě se poprvé prosadil Šimon Rind. Trochu jsme se uklidnili a v 33. minutě zvýšil na 2:0 Honza Jursík. To ale nebylo všechno. V 39. minutě si hosté po našem centru z pravé strany vstřelili vlastní branku. Do šaten jsme odcházeli za nadějného stavu 3:0. Byl to náš asi nejlepší poločas na jaře. O přestávce jsme kluky nabádali, že ještě není konec. Připomněli jsme jim památné utkání našich mužů v Polici nad Metují. Nic jsme neponechali náhodě a dobrou defenzivní činností jsme hosty do žádných velkých šancí nepouštěli a výsledek si už pohlídali. Utkání tak skončilo 3:0 pro náš tým. Tento výsledek nám zaručuje 7. místo a zároveň účast v divizi i na příští rok.
Po závěrečném písknutí rozhodčího mně spadl ze srdce pořádně velký balvan. Byl to můj určitě nejtěžší půlrok, který jsem na fotbale zažil. Touto cestou bych chtěl poděkovat za spolupráci a podporu klukům, kolegům, rodičům a vedení Třebešského fotbalu. Ne nadarmo se říká, že v nouzi poznáš přátelé. Ještě jednou všem moc a moc dík tréňa.