Sportovec roku 2020/2021

30.3.2022

Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na vyhlášení ankety Sportovci roku 2020/2021 města Hradec Králové, které se koná 6.4.2022 od 18.00 hodin ve Filharmonii Hradec Králové.

V rámci slavnostního večera budou, za sportovní výsledky z let 2020 a 2021 oceněni nejúspěšnější sportovci a sportovní kolektivy v kategorii mládeže „Naděje královéhradeckého sportu“ a v kategorii dospělých „Sportovci a sportovní kolektivy roku“. Oceněni budou také vybraní dobrovolní trenéři a cvičitelé a jedna osobnost v oblasti sportu bude uvedena do Síně slávy.

Nedílnou součástí vyhlášení bude bohatý doprovodný program. V průběhu slavnostního večera se vám ve svých exhibicích a vystoupeních představí královéhradecké sportovní a kulturní organizace: A-TEAM Hradec Králové, Dance Team Hradec Králové, Vem Camará Capoeira, oddíl moderní gymnastiky TJ Slavia Hradec Králové a taneční skupina Sahar. Celým večerem bude znít hudební doprovod klarinetovo-saxofonového souboru Clarinet People ze Základní umělecké školy Střezina.

Vstup na tuto sportovně společenskou akci je zdarma.

Připoj se k nám
Zpět