První zápas JUNIOREK

6.9.2016

Juniorky se v první zápase 2.ligy představily na hřišti Domažlic.

 

Po nejdelší cestě za soupeřem do Domažlic nastoupil náš mladý a nově složený tým dorostenek k první mistrovskému utkání. Soupeř měl v kádru převážně dorazové ročníky 1999 a 2000 a náš mladý tým musel podat výkon na hranici svých možností. Tým Třebše se rval opravdu statečně a zaslouženě vybojoval na umělce bodík za remízu 0:0. Hrálo se převážně ve středu hřiště a byl to místy urputný boj. Při šancích domácího týmu nám někdy pomohlo štěstíčko a našim šancím chyběla hlavně přesnější finální přihrávka a trocha většího klidu při zakončení. U střídajících hráček postrádáme větší nasazení a chuť se porvat o delší čas na hřišti.

Náš mladý tým ukázal, že máme šikovné hráčky, bojovnice se srdcem pro tým, který se bude určitě dále zlepšovat. Bodík v prvním zápase je dobrý základ do dalších bojů v soutěži. Soupeř nám ukázal, že nás nečeká nic jednoduchého!!!

 

Kaňkou na tomto dlouhém „výletu“ je zápas na umělé trávě, zavřený bufet a nefunkční sprchy. Pro 2.ligu si představuji důstojnější zázemí a hlavně vyšší komfort pro slečny.

Připoj se k nám
Zpět