Poděkování a přání do roku 2022

28.12.2021

Vážení Třebešáci, sportovní přátelé a fanoušci TJ Sokol Třebeš, zejména oddílu kopané.

Blíží se konec roku 2021, tak mi dovolte vám všem, tedy hráčům, hráčkám, trenérům, funkcionářům, sponzorům a partnerům našeho klubu touto cestou poděkovat za spolupráci a práci odvedenou pro náš klub v tomto roce a těším se na pokračování v roce následujícím. Poděkování patří samozřejmě také fanouškům, kteří naše týmy vytrvale podporovali při zápasech doma i venku. 

Rok 2021 nezačal dobře. Kvůli covidu a následným vládním nařízením byly veškeré mistrovské soutěže na jaře předčasně ukončeny a sezona zůstala opět nedohrána. Podzim už se mi hodnotí lépe, protože byl odehraný celý podle schválené termínové listiny. Důležité pro náš klub bylo, že většina hráčů a hráček se po covidové pauze k fotbalu vrátila a pokračují v našem klubu. Horší už to je u funkcionářů našeho klubu, protože někteří z různých důvodů skončili ve výboru oddílu kopané. Z tohoto důvodu bude nutné na začátku roku 2022 zvolit výbor nový.

Co se nám v roce 2021 vůbec nepodařilo, byla plánovaná výstavba nových šaten formou buňkového systému v našem areálu. Důvodem bylo zdlouhavé řízení o udělení stavebního povolení a zejména nárůst cen za buňky. 

Příští rok bude pro nás po všech stránkách náročný. Bude záležet jen na nás, jestli vše úspěšně zvládneme. Musíme fungování klubu zajistit po stránce finanční, personální a hlavně technické. Důležité bude také zvládnout propagaci našeho klubu pomocí webu a sociálních sítí. Když to shrnu, tak musíme co nejdříve zvolit nový funkční výbor oddílu kopané, zajistit potřebné finance pro náš klub, vybudovat nové šatny, zajistit trenéry a rozhodnout, které soutěže kluci a holky v nové sezoně budou hrát. Pro budoucnost dívčího fotbalu v našem klubu bude hodně důležité, jak zvládneme jaro 2022. Stojí před námi nelehké výzvy, ale společně je můžeme překonat a posunout třebešský fotbal zase o něco dál.

Na závěr ještě jednou děkuji za spolupráci, které si moc vážím, a vám všem přeji v roce 2022 hlavně pevné zdraví, hodně štěstí, úspěchů, pohody a aby ten rok byl lepší než rok právě končící.

 

Martin Zbořil

předseda oddílu kopané

 

Připoj se k nám
Zpět