Sokol Třebeš "B" 7:0 (4:0) TJ Spartak Kosičky

44. Bielčík David
65. Fridrich Pavel
66. Franta Matěj
83. Jandík Lukáš

V Sobotu od 17:00 hodin nás čekalo utkání s nepříjemným soupeřem z Kosiček. Na podzim, když jsme hráli u nich to byl náš nejhorší výkon, který jsme předvedli v podzimní části, kde jsme utrpěli vítězství 3:1.
Kluky jsem v kabině upozorňoval na jejich hru, která je zaměřená na tvrdosti a rychlém přechodu do útoku v mnoha hráčích, ale se špatným návratem zpět do obrany. Dále jsme se bavili, že by jsme chtěli utkání rozhodnout co nejdříve, aby jsme měli klid.
Do zápasu jsme vstoupili s tímto cílem a hned v 1. minutě Farky centruje na zadní tyč, kde Honzovi chyběl kousíček, aby uklidil míč do branky, ale bohužel Honza na míč nedosáhl. Soupeř se pak dostal do několika brejků, které jsme hasili autem nebo rohem, naše obrana s brankářem pracovala na 110%. proto z toho nic nebylo. Přichází 9 minuta, když Třebešský Maldini (Redi) nachází rozeběhnutého Kunyho, soupeř odkopává na roh, ten zahrává Cilda, který bochánkem nachází hlavu Farkyho, který si odskočil od obránce a vedeme 1:0. Kosičky se nevzdávají a po našich zbytečných ztrátách se dostávají po stranách na dosah naší branky a jsou nebezpeční. V 19minutě nám pomáhá rozhodčí, který píská faul na 20 metrech, když projektil hostujícího hráče končí v brance a náš brankář se pouze stihl jen otočit. Následný trestný kop končí nad naší brankou. Ve 22 minutě Farkymu nevyšel krok a jeho malou domů vystihl hostující útočník, který šel na Záliče v naší brance sám. Tomáš si s touto situací, ale poradil bravůrně a útočníka vychytal. Ve 32 minutě náš kapitán Nojdži vysílá projektil z 20 metrů brankář pouze vyráží před sebe a Honza Fridrich uklízí míč do branky 2:0. Ve 36 minutě bylo opět veselo, když na 16 m si perfektně pokryl míč Kuny udělal kličku obránci a brankařovi nedal šanci 3:0. Ve 40 minutě Maldini trefuje z 16 metrů tyč. A ve 43 minutě po kombinaci Cildy a Maldinho u rohového praporku nacházejí na vápně Davida Bielčika, který uklízí mičudu k tyči 4:0. Tímto výsledkem končí i první poločas.
V poločase dochází ke střídání nemocného Honzu Fridricha nahrazuje Jandík. Začátek druhého poločasu se nám moc nevyvedl, když jsme začali ztrát spoustu míčů nepřesností a byli jsme bez pohybu. V 60 minutě jsme provedli střídání když místo Kuneše posíláme na plac Matese Frantu. V 63 minutě krásným pasem Cilda nachází rozeběhnutého Jandíka, který dělovkou trefuje spojnici. V 64 minutě si Pavel Fridrich doběhl svojí střelu, kterou brankář pouze vyrazil a zvyšuje na 5:0. V 66 minutě centruje Maldini z pravé strany na zadní tyč, kde Mates trefuje míč z voleje a je to 6:0. V 68 minutě střídáme Jiřinu a na plac přichází Srdíčko. Náš tým skvěle kombinuje a dostává se střeleckých příležitostí, které končí mimo branku. V 76 minutě si Teris dělá frakturu kotníku proto v 79 minutě dochází ke střídání, když Bena střídá Maldiniho a Smíšek musí místo zraněného Terise, který se přes noc zázračně uzdravuje a v neděli v 55 minutě nastupuje za A tým proti Červenému Kostelci. V 82. minutě pas za obranu, který si našel Jandis a zvýšil na 7:0. V 85 minutě Jandis dostává žlutou za údajné strčení soupeře na zábradlí :). V 86 minutě Smíšek střelou provětral rukavice a pozornost brankáře. V 89 minutě se mohl zapsat mezi střelce i Srdíčko, když dorážel střelu Jandise, ale vysoko nad branku Kosiček. Výsledkem 7:0 končí zápas.
Klukům musím poděkovat za výkon a výsledek, už zbývá kousíček k postupu. Děkuji všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit. Příští týden nás čekají Předměřice.