Muži "B" - 1.B třída

Sokol Třebeš "B" 3:0 (2:0) TJ Sokol Stěžery
8.5.2022 17:00

Branky: Rederer, Kuneš, Fridrich Jan

V neděli se za krásného počasí a před vydatnou diváckou kulisou odehrál zápas mezi Třebší a Stěžerami. Jednalo se o zápas prvního s druhým týmem tabulky, my jsme mohli navášit náskok na 10bodů nebo hosté mohli stáhnout na 4 body. V kabině panovala dobrá nálada, protože kluci věděli o co se hraje. A hned v první minutě, než jsme si stačili uvelebit na lavičce se měnilo skóre. Po úvodní rozehrávce a několika soubojích se míč dostal do autu. Kluci si vzpomněli na zápas s Javornicí a sehráli dlouhý aut do vápna. Fíďa prodloužil míč a když jeden ze stoperů lehce podklouznul Réďa už se sám před brankářem nemýlil, 1:0. Krásna akce se odehrála v 7min, kdy si vyměnil míč Nojdži s Kunym a po krásném centru si bránící hráč dal málem vlastní gól. Réďa byl tento zápas při chuti a v 17min skončila jeho krásná střela na břevně. Po této velké šanci se nadechl i soupeř. Tlačil se více do útoku a i po jejich akci zazvonilo břevno na naší brance. Ve 26min jsme přidali další branku, když Réďa našel krásnou průnikovou přihrávkou Kunyho a ten zvýšil na 2:0. Do konce poločasu měl velkou šanci Jirka Rychtár, ale skóre se neměnilo. Tímto výsledkem skončil i 1. poločas.
V druhém poločase se hrát už opatrnější fotbal, drželi jsme si náskok a hra se odehrává převážně ve středu hřiště bez větších šancí. Za zmínku stojí situace z 57min, kdy výborně hrající Farky vybojoval míč a poslal do šance Ivana, ale toho vychytal brankář hostí. O minutu později hlavičkoval Nojdži vedle. V 80min jsme kopali penaltu po faulu na Pavla. K zahrávání se postavil brácha a bylo to 3:0. Zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou, výborně chytající brankář, pevná a sehraná obrana, kreativní záloha a výborný útok. Dobrá práce kluci. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit v tak důležitém zápase.
Příští týden náš tým zajíždí do Českého Meziříčí.