Sokol Třebeš "B" 6:1 (1:1) TJ Sokol Hejtmánkovice
11.6.2022 17:00

Branky: 3x Pavel Fridrich
2x Heřman Miki
1x Tomáš Téra

Po pátečním začátku oslav ukončení sezóny a postupu do A třídy, jsme v sobotu za krásného počasí přivítali tým Hejtmánkovic. Od 1 minuty bylo vidět, že kluci na domácím hřišti chtějí zvítězit, hosté ale dobře bránili a po našich nepřesnostech se dostávali do protiútoku a ohrožovali naší branku. V 7 minutě Srdíčko našel krásným pasem Pavla Fridricha a ten dává svůj první gól v zápase 1:0. Na hráčích je vidět snaha navýšit skóre, ale bohužel dost často situace řeší nepřesně, z toho těží hosté, kteří po našich ztrátách hrozí nebezpečnými brejky. V 19 minutě jednu z velkých šancí likviduje v naší brance Rossi a hned z následujícího autu, kdy nám míč propadl do vápna hosté ve 20 minutě vyrovnávají 1:1. Do konce prvního poločasu se už nic nestalo, krom hodně nepřesností a ztrát při přechodu do útoku. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny, když Farkyho nahradil Bielčik D. a Vlčáka na hrotu brankář A týmu Miki. Hned v úvodu druhé půlky měl na noze gól David Bielčik, ale dlouhý aut Mikiho nedokázal dostat do sítě. V 56 minutě Redi zahrával rohový kop, na který si naběhl Mikeš a vedeme 2:1. Po třech minutách opět Redi vytváří svojí nahrávkou gólovou příležitost Pavlovi Fridrichovi a ten dává svůj druhý gól v zapase 3:1. V 70 minutě odchází za výrazného aplausu diváku ze hřiště Třebešský Maldini a nahrazuje ho další z brankářů Zalino, který se posul do útoku vedle svého brankařského parťáka Mikiho.V 79. minutě se druhou brankou prosazuje Mikeš, když mu nahrál právě Zalino. A v 85 minutě dovršuje svůj hattrick Pavel Fridrich po nahrávce Zalina 5:1. A v 89. minutě proměňuje penaltu po faulu na Nojdžiho Tomáš Téra 6:1.
Děkuji všem hráčům B týmu, A týmu a také dorostencům, kteří se zapojili do této postupové sezóny, když jsme neprohráli jediný zápas po 90 minutách. Poděkování patří i všem divákům, kteří nás doprovázeli na zápasech jak na domácím hřišti, tak i na některých venkovních výjezdech. Také bych chtěl poděkovat všem trenérům, kteří se postavili na lavičku, když tým byl bez trenéra. Super práce a jedeme dál.