Spartak Police nad Metují 3:4 (3:0) Sokol Třebeš
12.6.2022 17:00

To se nedá komentovat to se musí vidět stačí od 80 minuty.
embed.tvcom.cz

Po velkých oslavách postupu našeho B týmu do 1.A třídy jsme zajížděli poprvé na horkou půdu do Police. Někteří hráči, byli hodně unaveni a to zahrnují i sám sebe, náš bublající džbán mě porazil. Čekal nás soupeř, který toužil po třetím místě! A od začátku měl navrch , ale i tak jsme si vypracovali šance. Ve 2 min nahrál Kuny Ričimu a jeho střela nad. V 7. min měla tutovku Police, ale cizinec v barvách Police posílám střelu vysoko nad. v 10 .min Zéma napodobil Ričiho a i jeho střela šla nad branku. Ve 13. min dostáváme branku 1:0, ale nechápu naše postavení při rohu, kdy Kudrna jde na rozehru na krátko ( hlavičkář) . Tato situace se opakovala ve 22.min, kdy jsme neuhlídali standartku a dostáváme branku 2:0. Naše hra byla kostrbatá bez nápadu a uspěchané nahrávky a hlavně nepřesné. Ve 23.min měl tutovku Kuneš, ale jeho zakončení opět skončilo nad brankou soupeře. Další střela Krýči opět nad branku. Ve 26. min konečně trefujeme branku, kdy Havrda 20 metrů vystřelil a domácí brankář vyráží. Ve 41.min penalta ,ale Krýča neproměňuje a byla to druhá střela na branku za 1. poločas!!! Trápení v prvním poločase neskončilo, kdy chybuje Kunc a dostáváme třetí branku 3:0 poločas. Šokující moment prvního poločasu - kdy Císař místo střely v vápně zvolil nahrávku do ofsajdu. + neskutečné) Do druhého poločasu jsem poslal další hráče a Vojta Kober měl velkou chuť a nebál se hrát i cenu, že se mu něco nepovede. . Ve druhém poločase se vůbec nic nedělo, kdyby jsme šli na kávu a vrátili se v 80. min tak by jsme o nic nepřišli! Jedna šance Police, kterou skvělé vyřešil Dan Hofman a byl taky skvělý a bezchybný!!! A pak jsme vzali Polici na kolotoč Třebše , který odstartoval Kuneš v 81.mn Vojta přihrál Kunymu a ten zavěsil 3:1. 85.min po zmatku ve vápně Police se nejlépe zorientoval Vojta Kober a snižuje na 3:2. A dostali jsme se na dostřel, v 88.min přímý kop a zahrává ho Štajny a to jsem věřil že je vyrovnáno, ale bohužel trefil tyč. Ale následný centr Vojta Kober poslal hlavou do sítě domácí branky a je vyrovnáno 3:3. Kalich hořkosti si domácí vypili v 92.min, kdy po akci Štajer, Ryšavý a rozhoduje utkání Kuba Zeman a čtvrtým gólem nám zajišťuje 3body!!! Výhra je super. Domácí nechápali co se stalo a těžce to kousali, Pokřik v kabině, byl úžasný. Při cestě do autobusu nám Cilda ukázal, že je dobrej i ve sportu ve skoku do výšky, kdy ladně přeskočil plot, aby si mohl smočit nohy v bazénu. Cesta autobusem do Trebse, byla nepopsatelná. Všem hráčům, kteří nastoupili v soutěži děkujeme a ať si užijí krátkou dovolenou. Díky!!!