Muži "A" - Krajský přebor

Sokol Třebeš 3:1 (1:0) TJ Červený Kostelec
22.5.2022 17:00

Na zápas jsme se připravovali na tréninku jen fotbálkem a soutěžemi. Největší příprava proběhla na svatbě Mikiho a Terky a někteří ještě v Matisu. Úterní fotbálek nedopadl dobře! Za hodinu jsme nebyli schopní hrát v defenzivě dobře, daleko od hráčů a zakládání útoku na bodu mrazu. To na svatebním soustředění se někteří hráči hodně činili. Nastartoval to lukostřelec Ivan, který opravdu, byl hodně aktivní s lukem. A pak začala volná zábava a to byla chvíle pro hráče. Většinou se pohybovali u okénka s pitím. Jenom Riči se pohyboval u jídla! Kolik toho snědl, by stačilo Africkým dětem na měsíc!!! Rozjela se hudba a tam čaroval bývalí hráč Černoch, který měl fantastickou pohybovou kreaci. Pak se nás pár projelo v kočáře. Kina, Štajny, Eliška (ředitelka), TU Eliška, Nevěsta a Ženich. Jízda, byla super. Určitě, byl lepší levý kůň než pravý!!! Nejslabší článek v kočáře, byl Kočí. Postupem času začal boj o svobodné slečny a tady řádili Sobí a Ivánek. Druhý den jsem se dozvěděl, že Sobí, byl malém pasován na rytíře!!! A teď k zápasu. Prvních 10min nám nevyšel Farymu trvalo než se dostal do tempa. Po těchto minutách jsme začali hrát a vytvářeli si šance. První branka - roh zahrával Zeman a míč si našel Krykorka vedeme 1:0, Naše hra v defenzivě byla velmi dobrá a jsme i dominantní v osobních soubojích a toto nám chybělo v zápase s Jaroměři!. Č. Kostelec neměl šanci. a tak poločas končí 1:0. Do druhého poločasu nastupujeme s poctivou práci a vytvářet si tlak a gólové šance. Povedl se nám rychlý přechod do útoku, kdy Zéma přihrál Ryšavkovi a ten nás posílá do dvoubrankového vedení 2:0. Kostelec vrhá všechny síly do útoku a snaží se o snížení. A to se jim daří, kdy nás zradil terén a Miki dostává branku 2:1. Tým hraje dál vytváříme si gólové šance, ale bez gólového efektu. Tutovky neproměnili Sobí a Kuny. Nastřelujeme břevno a tyč. Blíží se konec zápasu a Kostelec hraje na tři útočníky, ale nehrají dlouho Zeman zahrává roh a Krykorka hlavou dává třetí branku a rozhoduje o našem vítězství nad Kostelem 3;1. Krykorka dvě branky a Dočkal Zéma tři asistence. Zápas odmakal celý tým!!! Na závěr klukům to na svatbě hrozně slušelo, to vzkaz od vašich poloviček.