Mladší žáci "A" - KP mladší žáci A

Sokol Třebeš 4:1 (1:1) TJ Slavoj Předměřice nad Labem
28.5.2022 11:00

Posledním dnešním soupeřem byl Slavoj Předměřice. Zápas měl poměrně bouřlivou diváckou kulisu. Z první střely na bránu prohráváme 0:1. Důležitý vyrovnávací gól dává střelou z první Mára Michal po nahrávce od Šimona. Poločas končí 1:1 i přes naši herní převahu. Hned z kraje druhého poločasu otáčí skóre Milan Jarkovský po pěkné přihrávce od Štěpána. Při třetím gólu vybojoval balón Tobiáš a nahrál střílejícímu Šimonovi Jelínkovi. Poslední gól dnešního dopoledne dává Tobiáš Přívratský, který krásnou střelou přes zeď proměnil trestný kop. Předměřice porážíme 4:1. Jedním z důležitých momentů zápasu, byla Natym Holečkem chycená penalta! S výsledky zápasů i předvedenou hrou musíme být spokojeni a klukům patří velká pochvala! Těší nás, že u všech hráčů vidíme snahu o kombinační fotbal, kterému se poslední dobou věnujeme na tréninku.