Poznámka: Mladší přípravka v posledním kole KP – 5.6. 2022

Mladší přípravka "A" - KP mladší přípravka

Mistrovský zápas
MFK Nové Město nad Metují 12:12 (5:7) Sokol Třebeš
5.6.2022 11:00

Komentář k zápasu

Mladší přípravka v posledním kole KP – 5.6. 2022

Třebeš A + B – MFK Nové Město nad Metují – 12 : 12 (5 : 7)
Třebeš A + B – FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina – 27 : 14 (14 : 8)

Poslední 8. kolo Krajského přeboru mladších přípravek naši borci zvládli velmi dobře. Konečně se nám za celou sezónu podařilo alespoň remízou udolat pro nás neporazitelné Nové Město nad Metují celkovým výsledkem 12 : 12. Opět jsme mohli vyhrát, kdyby se nám dařilo proměňovat tutovky. Druhý dvojzápas byla už třešnička na dortu, kdy jsme jasným výsledkem 27 : 14 překonali souklubí Chlumce s Cidlinou.

Trenér Penc za skupinu „A“ :
Začali jsme bohužel opět standardně a neproměňovali jsme jasné šance a nedařilo se. Se silnější skupinou z „Nováče“ jsme rupli 3 : 6, i když jsme mohli vyhrát. Ve druhém zápase jsme se vzchopili a slabší skupinu udolali 5 : 3. Kluci se začali konečně trefovat, lépe kombinovat, a hlavně se vracet a pomáhat obraně.

Druhý dvojzápas jsme bohužel začali opět stejně jako první a zase jsme podlehli 5 : 7. Poslední zápas opět skvělá hra a tentokrát jsme si pořádně zastříleli. Padlo několik hattricků a výhra 10 : 4 nás velmi potěšila. Musím pochválit všechny hráče skupiny, protože podali s jedním střídajícím skvělé výsledky a zvládli ve vedru super zápasy.

Trenér Plíštil za skupinu „B" :
V prvním zápase jsme proti Novému Městu začali opatrněji a čekali na své šance, které přišly a díky jistému výkonu Jáchyma Pouchlého v brance a pár přesným zakončením jsme své minizápasy zvládli jak herně, tak výsledkově.

Ve druhém zápase proti Chlumci jsme spustili gólový uragán a první zápas vyhráli 9:1, když 4x skóroval Patrik Pavel a hattrick vsítil Jan Kořínek.
Druhý minizápas proti Chlumci jsme sice plno šancí nedali, ale celkově jsme opět 3:2 vyhráli a myslím, že dnes naše parta zanechala jako celek na turnaji dobrý dojem. :)

Sestava „A“ : Kvasnička, Penc, Onyshkevych, Petera, Cink, Moravec

Sestava „B" : Pouchlý, Novák L., Kořínek, Tauchman, Patrik Pavel, Matyáš Pavel a Skočdopole

Trenéři: Penc, Plíštil

Galerie k zápasu

Zápas nemá žádnou připojenou galerii!

Na přehled zápasů