Mladší dorost "A" - U17 Divize C

Sokol Třebeš 4:2 (2:2) SK Sparta Kolín
18.6.2022 12:15

Chtěl bych poděkovat hráčům za přístup a předvedenou hru v dnešním utkání. I když jsme se nevyhnuli chybám a dostali gól hned na začátku hry, tak jsme se nesložili a po pár přesunech na postech jsme hru i skóre vyrovnali a v 17. minutě dokonce vedli. Soupeři se bohužel po našich chybách podařilo vyrovnat. Přesto jsme měli několik dalších šancí, do poločasu se nám ale už další gól přidat nepodařilo.
V šatně jsme rozebrali hlavně naši hru ve středu hřiště, která nám doposud vázla, a do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním v posledním zápase sezóny zvítězit. To se začalo plnit, když po vybojovaném míči na pravé straně a pěkné kombinaci, jsme skórovali už v 8. minutě druhé poloviny a vedení překlopili na naši stranu - 3:2. Hra se trochu zpomalila a soupeře už jsme skoro do ničeho nepouštěli. Naopak nám se dařilo kombinovat a zlepšená hra ve středu hřiště přinesla i další gólové šance. Jednu z nich jsme proměnili a zvýšili v 72. minutě na 4:2. Na konec zápasu jsme poslali na hřiště nové síly a utkání v klidu dohráli.