Mladší dorost "A" - U17 Divize C

Sokol Třebeš 2:1 (2:1) MFK Trutnov
7.5.2022 12:15

V utkání 24. kola ČDD jsme na domácím hřišti přivítali tým MFK Trutnov. Od začátku zápasu jsme se prezentovali napadáním s vysokým tempem, po kterém se nám otevřelo několik slibných šancí. Hned jednu takovou jsme získali po naší rozehrávce na pravé straně hřiště, kde se při pokusu o přenesení hry míč zastavil na kopačce soupeře, kterého ani na chvíli nenechali Oliver Jelínek a Lukáš Kyrián v klidu rozehrát a míč vybojovali zpět. První zmiňovaný se po ujmutí míče zorientoval nejlépe a průnikovou přihrávkou mezi obránce našel přesně rozběhlého Radima Lorence, který si míč v rychlém náběhu bez problémů zpracoval, navedl na úroveň malého vápna, odkud jeho střela zapadává k zadní tyči, kde brankář hostí nemá šanci a v 4. minutě vedeme po krásné akci 1:0. Po neustálém napadání a zisku míčů se hra dostala o pár minut později na pravou stranu hřiště, kde se po rychlé sérii přihrávek na pravém křídle uvolnil Matěj Čech, který se s míčem dlouho nezdržoval a překvapivou a nádhernou střelou z hranice 35 metrů uklízí míč pod břevno do levého horního rohu. Od 12. minuty vedeme 2:0. Hosté se v průběhu času stávají nebezpečnějším týmem a vytvářejí si několik šancí. V 36. minutě inkasujeme gól z nohy Matěje Širokého, kterého nikdo nedokázal vystoupit a skóre zápasu je po prvním poločase 2:1. Ve druhém poločase je obraz hry podobný jako v poslední patnáctiminutovce prvního poločasu. Výborně hrající obrana včetně brankáře Tomáše Drábka si s dalšími šancemi dokázala poradit. Po vybojovaném a vydřeném výkonu vyhráváme 2:1!!! Celý tým si zaslouží za předvedený výkon pochvalu.