Mladší dorost "A" - U17 Divize C

Sokol Třebeš 0:3 (0:0) FK Slavoj Vyšehrad "B"
21.5.2022 12:15

V utkání 26. kola ČDD jsme na domácím hřišti sehráli utkání s týmem FK Slavoj Vyšehrad “B”. Celý zápas se nesl ve vyrovnaném výkonu obou týmů, které nakonec dopadlo lépe pro hostující tým. Do zápasu jsme chtěli vstoupit a být ti, kteří nenechají soupeře v klidu rozehrát a neustále vyvíjet tlak na rozehrávku, ale hostující celek se prezentoval stejnou aktivní hrou s velkou fyzickou kondicí, kterou dokázal zužitkovat v proměněných gólových šancí, jež vydržela až do konce zápasu.
První poločas přinesl na obou stranách několik soubojů o míč ve středu hřiště, které vedly do rychlých protiútoků a následných šancí. Veškeré pokusy o vstřelení gólu bohužel zůstaly nevyužity, a tak končí první poločas výsledkem 0:0. Ve druhém poločase jsme hned ve 48. a 50. minutě inkasovaly góly po úplném otevření prostoru na střelu před velkým vápnem, a po chybách v defenzívě prohráváme 0:2. V následném průběhu jsme si vytvořili několik šancí, když si o míč na pravé straně hřiště řekl Tomáš Konečný, který přešel přes obránce a po potažení míče kolem brankové čáry poslal míč na úroveň penaltového puntíku a pokrytého malého vápna, ve kterém jsme si nenašli ideální prostor na 100% zakončení a střely končí vedle brány soupeře. V 75. minutě inkasujeme gól na 0:3, který uzavírá skóre zápasu. Během celé hrací doby bylo spoustu pasáží, ve kterých jsme si postupnou kombinací dokázali vytvořit šance, které zůstaly nevyužity nebo nebyly řešeny ideálně, ale z celkového průběhu zápasu je pro nás výsledek 0:3 zklamáním a motivací do dalších zápasů.