KP přípravky A a B 15.5.2022

16.5.2022

KP mladší přípravka A a B ve Třebši – 14.5.2022

Třebeš x Slavia HK - 12 : 17

V prvním zápase jsme se utkali na domácím hřišti se Slavii, kterou jsme letos ještě neporazili. Obě skupiny hráli své první poločasy poměrně vyrovnaně, ale v posledním minizápase to jedné skupině hrubě nevyšlo a tím se vytvořilo toto konečné skóre. Je potřeba, aby si hráči uvědomili, že bez pohybu se hrát fotbal nedá.

Třebeš x Trutnov - 18 : 12

Proti Trutnovu nás čekal běhavý a soubojový zápas a to se potvrdilo. V poločase byl součet obou skupin remízový a pak skupina A díky výrazné výhře vytvořila naše celkové vítězství.

Trenér Plíštil: „Za B skupinu musím být v tomto zápase poměrně kritický, protože to, co jsme dokázali zahodit za šance bylo do očí bijící. Snad si kluci v neproměňování šancí dnes vybrali jen "den blbec".“

Trenér Penc: „Skupina A dostala vyhubováno za zápas se Slávkou, protože útočníci nechali vše na obráncích, které musím fakt pochválit, protože se snažili všechny zápasy a hráli jeden ze svých nejlepších zápasů (Onyshkevych a Penc). Naštěstí se probrali ve druhém zápase i útočníci a nasypali Trutnovu dost gólu, aby to stačilo na výhru celého týmu 18:12.“

Sestava: Pouchlý, Moravec, Penc, Cink, Novák L., Kořínek, Chalupa, Kvasnička, Onyshkevych, Višnák J.,Višnák V., Kudláček, Skočdopole.

Trenéři: Penc a Plíštil.

Připoj se k nám
Zpět