0
:
3
TJ Sokol Třebeš

Ve čtvrtém kole naší soutěže jsme cestovali do města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Utkali jsme se s místním týmem U19. Soupeř se nachází na posledním místě tabulky. Měli jsme trochu obavy z podcenění týmu domácích. Na štěstí se kluci k zápasu postavili dobře a už ve 13. minutě si domácí po hlavičce Davida Janči vstřelili vlastní branku. Hned v 16. minutě potvrdil naše vedení Jan Jursík. Do konce první půlky ještě v 37. minutě zvýšil na 3:0 pro náš tým Marek Sobotka. Do druhého poločasu jsme vystřídali tři hráče. V 50. minutě navýšil naše vedení na 4:0 Radim Lorenc. V 64. minutě opět Radim Lorenc zvýšil naše vedení na 5:0. Možná sníženou koncentrací jsme obdrželi branku, kterou nám vstřelil domácí hráč Tomáš Cirkovský. Utkání tak skončilo 5:1 v náš prospěch.

Jsme rádi, že jsme zvládli i tento zápas a máme ze čtyřech utkání 9 bodů. Teď postupně přicházejí silnější soupeři. Budeme stále bojovat o každý bod a uvidíme. Vážíme si podpory našich fanoušků. Dík tréňa.