0
:
2
TJ Sokol Třebeš
4´Anna Rýgrová, 17´Anna Rýgrová

Na sobotní podvečerní utkání jsme vyrazili bez třech hráček základní sestavy, což se ukázalo jako klíčové (hlavně ve druhém poločase). Do prvního poločasu jsme nastoupili výborně a poměrně rychle jsme se dostali do vedení 2:0. Oba góly svou rychlou a nátlakovou hrou dala Anička Rýgrová- druhý po skvělé přihrávce od Viki. Když následně Alča vychytala pokutový kop soupeře vypadalo vše dobře- soupeře jsme k ničemu nepustili. V poločase Bohemka prostřídala a začala hrozit z rychlých protiútoků, což jí vycházelo a tak postupně zápas otočila. Naše unavená obrana a dolámaná záloha už nestíhaly. Zápas byl dost vyhrocený, což se na Bohemce děje často. Potřebujeme už konečně na nějaký zápas být v kompletní sestavě- pak budeme velmi silní………