1. MÍSTO NA TURNAJI TŘEBEŠ CUP 2022

7.3.2022

V neděli 6.3.2022 jsme odehráli v naší hale ve Třebši domácí halový turnaj za účasti 7 týmu systémem každý s každým.

Složení týmu: Jáchym Pouchlý v bráně, Jiří Cink, Šimon Hrubý, Jan Kořínek, Lukáš Novák, David Chalupa, Lukáš Penc, Štěpán Petera a Jan Višnák.

Na Turnaji nám byly za soupeře týmy TJ Sokol Třebeš - dívky, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, FC Slavia Hradec Králové A + B, TJ Sokol Malšova Lhota a SK Roudnice.

Vstup do turnaje se nám velmi vydařil a po vyhraných zápasech nad dívkami a Rychnovem jsme měli 6 bodů a velmi lichotivé skóre 17:0.

Třetí zápas již přinesl první zápletku a po těsné výhře jsme zdolali tým Slavia HK "A" v poměru 4:3.

Ve čtvrtém zápase přišla naše jediná ztráta, když jsme remizovali poměrem 2:2 s velmi dobře hrající Malšovou Lhotou a remízu zachraňovali až na konci.

Páté klání přineslo přesvědčivou výhru 7:0 na týmem SK Roudnice a už jsme tušili, že když poslední zápas proti týmu Slavia HK "B" vyhrajeme, tak by to mělo stačit na úspěch.

Poslední zápas začal opatrně a první velkou šanci měl soupeř. Náš brankář Jáchym Pouchlý nás v důležité chvíli podržel a předvedl parádní skok a zabránil jistému gólu. Poté jsme udeřili my a Lukáš Novák vsítil gól na 1:0. Zanedlouho jsme přidali i druhý gól a v poklidu vedli. Slavia poté sice snižíla, ale pojistku přidal střelou z dálky do prázdné branky Honza Kořínek a my důležitý zápas vyhráli 3:1 a mohli jsme se radovat z celkového 1.místa na turnaji se ziskem 16 bodů a aktivním skóre 33:6.

Na turnaji jsme měli i nejlepšího střelce, kterým se s 11 brankami stal náš Jiří Cink, který si vítězství ještě musel zasloužit v rozstřelu proti hráči z týmu Slavia "A" se stejným počtem střelených branek na turnaji.

Trenéři: Penc a Plíštil

Děkujeme všem za skvělou realizaci tohoto turnaje (tatínkové a trenéři Müller, Hrubý, Novák a samozřejmě předseda klubu Zbořil).

Připoj se k nám
Zpět