Ženy "A" - Divize C ženy

SPS Sázava 1:1 (0:0) Sokol Třebeš
16.11.2019 13:00

Závěr sezony nás zastihl v lepšící se formě a tak jsme i v Sázavě chtěli bodovat. A to i přes to, že domácí se výhrou mohli dostat na první místo tabulky.
V prvním poločase jsme hráli proti silnému větru a bylo to hodně znát. V prvních deseti minutách si domácí hráčky vytvořily tři jasné gólovky, ale Káťa Vávrová byla vždy na místě. Naše odpověď přišla v 10.minutě, kdy po druhém našem rohu střílela Verča Tomášová těsně vedle. Po chvilce kope Bajda Vanišová další roh a Míša Konrádyová hlavičkuje do břevna. Poté má Sázava až do konce poločasu mírnou převahu, ke které ji vydatně pomáhá silný vítr. První poločas skončil výsledkem 0:0.
V druhém poločase jsme chtěli využít výhodu větru my, ale zmrazila nás hned první minuta, kdy se soupeřky dostaly do vedení 1:0. Po obdržené brance jsme Sázavu malinko zatlačili a výsledkem byla standardka z hranice vápna. Bohužel střela Bajdy Vanišové letěla vysoko nad. Bajda si vše vynahradila v 58.minutě, když neuvěřitelnou střelou z rohu velkého vápna vyrovnala na 1:1. Až do konce zápasu se šance na obou stranách střídaly, ale gól nepadl. A to ani do domácí brány, když střelu Bajdy Vanišové vytáhla gólmanka domácích špičkou nohy na roh. A štěstí při nás stálo v poslední minutě, když Janča Škodová napálila míč do břevna naší brány. Zápas tak skončil zaslouženou remízou.

Hodnocení trenérů: Sezonu jsme zakončili na pátém místě se ziskem 12-ti bodů. Není to sice moc, ale je na čem stavět, protože každá hráčka chce na sobě pracovat a je to také znát.