Ženy "A" - Divize C ženy

SPS Sázava 4:3 (3:2) Sokol Třebeš
6.10.2018 13:00

V sobotu 6.10.2018 jsme vyrazily k dalšímu mistrovskému utkání tentokrát k neoblíbenému a silnému soupeři ze Sázavy u Lanškrouna. Již začátek utkání naznačil, že to bude velký boj. Hned v první minutě jsme inkasovaly po skvělé souhře soupeřek. Po tomto rychlém gólu jsme se snažily dostat do hry, ale hráčky Sázavy nás jednoduše přehrávaly. Bohužel jsme v 15. minutě inkasovaly znovu a stav zápasu byl velmi nepříznivý, již 2:0.
Naše první gólová radost přišla ve 24.minutě po rohovém kopu, kdy se z dorážky trefila obloučkem Lenka Pozdníková. Hru jsme se snažily uklidnit a vytvářet konstruktivní útoky. Soupeřky však byly lepší v individuálních akcích a ve 39. minutě skórovaly potřetí. Stav zápasu byl už 3:1. My jsme se ale nevzdaly a bojovaly dál. Ještě do konce poločasu jsme snížily na rozdíl branky z pokutového kopu. Kdy byla ve vápně faulována Pavla Ulrichová a penaltu bezpečně proměnila kapitánka Míša Konrádyová.
Po začátku druhé půle soupeřky opět nasadily k útoku a vstřelily další branku v 51.minutě. Zápas pokračoval bráněním z naší strany a rychlými útoky ze strany soupeřek. V 75.minutě rozhodčí opět ukázal na značku pokutového kopu, kdy hráčka Sázavy zahrála ve vápně rukou. K míči se tentokrát postavila Lenka Pozdníková a upravila skóre na 4:3. I přes náš závěrečný tlak se do konce zápasu nic zásadního nestalo a tak si bohužel žádné body z toho utkání nevezeme. Napsala asistentka Jana Škodová