Ženy "A" - Divize C ženy

Sparta Kutná Hora 3:3 (1:0) Sokol Třebeš
8.9.2019 14:00

V neděli ženy zajížděly k prvnímu mistrovskému utkání do Kutné Hory. Od začátku jsme věděli, že to bude těžké. V prvním poločase plno nepřesností na obou stranách. Bylo vidět, že je to první utkání plné emocí a nervozity. První gól vstřelili soupeřky a šly do vedení. My jsme pokračovali v náporu, ale nešla nám kombinační hra. A tím skončil první poločas.
Do druhé poločasu jsme šli s větším odhodláním a úsilím něco s výsledkem udělat. Soupeře jsme dostávali pod tak a ne nadarmo se neříká pravidlo - nedáš dostaneš. V 58.minutě soupeřky šly do vedení 2:0. Naše ženy to nepoložily a přidaly ještě více na obrátkách. Také to přineslo snížení na 2:1 - v 68.minutě Anet Rydrychovou. Stále jsme dostávali soupeřky pod tlak, což přineslo vyrovnání po chybné rozehrání soupeřek na 2:2. Opět se trefila v 73.minutě Anet Rydrychová. Ženy to nezabalí a pokračovaly v náporu. To se vyplatilo, vznikaly standardní situace. Jednu jsme využili v 84.minutě Míšou Konradyovou, která nás poslala do vedení a dala na 2:3. Obrat utkání byl dokonán. Ženy to nezabalily a začaly si více věřit A pak to přišlo, hlavní rozhodčí proti nám nařídil pokutový kop, který absolutně nebyl. V 89.minutě soupeřky tedy vyrovnávají na 3:3.
A tak skončilo utkání, z Kutné hory si odvážíme bod. Největší paradox je, když vám rozhodčí řekne, že to penalta nebyla a remíza je prý spravedlivá, což asi komentovat nebudu. Ženám patří velký dík za předvedeny výkon v druhém poločase, ale budeme to muset hodit za hlavu a připravit se na další utkání. Přece nás nepoloží vymyšlená penalta. Všem patří velký dík za předvedený výkon ve druhém poločase. Napsal trenér Miroslav Rybka