Ženy "A" - Divize C ženy

Sparta Kutná Hora 3:2 (1:1) Sokol Třebeš
11.3.2018 10:00

V neděli naše ženy zajížděly na horkou půdu do Kutné Hory a tím pro ně začala jarní část sezóny. Utkání začalo velkou bojovností a nepřesností na obou stranách. Bylo vidět, že je to první mistrovské utkání. Hra se pomalu zklidnila a začalo se kombinovat. Vytvářely se šance na obou stranách, ale nedokázaly se proměnit. První branka utkání přišla po naší chybě v 35.minutě a my prohráváme 1:0. Holky stále hrály ve velkém odhodlání kombinovat, což se vyplatilo a přišlo zasloužené vyrovnání v 38.minutě Lenkou Pozdníkovou (1:1). Stále jsme hráli kombinační fotbal, ale nedokázali dát branku. Tak poločas skončil 1:1.
Do druhého poločasu jsme šli s tím hrát kombinační fotbal. Což se nám celkem dařilo, ale nedokázali jsme vstřelit branku. V 65.minutě přišla naše druhá chyba v utkání a soupeřky toho dokázaly využít a daly branku na 2:1. Holky se toho nezalekly a přidaly na obrátkách, což přineslo vyrovnání v 72.minutě po ruce soupeřky ve vápně a pokutový kop proměnila opět Lenka Pozdníková (2:2). Tento stav dlouho nevydržel a v 76.minutě přišla naše další chyba a soupeřky toho dokázaly opět využít a daly branku na 3:2. Stále jsme to nevzdávali a vytvářeli si šance. Vyrovnání jsme se nedočkali. Takže utkání skončilo 3:2 pro naše soupeřky.
Musíme se vyvarovat chyb a hlavně to hodit za hlavu a soustředit se další utkání.