Ženy "A" - Divize C ženy

Sokol Třebeš 0:2 (0:1) SPS Sázava
15.4.2018 14:15

V neděli 15.4.2018 se ženy poprvé představily na přírodní trávě v areálu Třebše proti týmu Sázavy. Do utkání jsme šli s tím udělat nějaký dobrý výsledek. Vytvářely se šance na obou stranách. Hodně osobních soubojů, první branky se dočkaly soupeřky a to ve 22.minutě (0:1). Holky to nevzdávaly a stále se snažily něco udělat s výsledkem. Pokoušeli jsme se vyrovnat. Nebylo nám souzeno vstřelit branku a tak skončil první poločas stavem 0:1 pro tým Sázavy.
Do druhého poločasu jsme udělali určitě změny a taky jsme si něco řekli, což bylo přínosem. Ovšem stále platí pravidlo nedáš dostaneš. Ve 48. minutě jsme obdrželi další brankou na 0:2. Ženy to nevzdávaly a snažily se s výsledkem něco udělat, ale prostě nám nebylo souzeno dát branku. Zápas skončil 0:2 pro ženy Sázavy.
Ženy podaly nejlepší výkon proti týmu Sázavy. Když budeme podávat takový výkon nadále, tak může být všichni spokojený a musíme prohru hodit za hlavu a připravit se na další utkání. V příštím týdnu nás čeká opět utkání v sobotu doma proti týmu Kutné Hory od 10:00, tam se uvidí, jak se holky k tomu postaví po Hradeckém majálesu.