Ženy "A" - Divize C ženy

Sokol Třebeš 1:3 (0:0) SPS Sázava
30.9.2017 16:00

V sobotu 30.9.2017 nastoupily ženy k dalšímu mistrovskému utkání na domácím hřišti proti celku, který měl nejlepší obrannou soutěže - SPS Sázavo u Lanškrouna. Když neobdržely zatím ani jednu branku, dal se čekat tuhý boj.. Od 1.minuty to byl souboj, šance na obou stranách, ale branku se nepovedlo trefit ani jednomu z mužstev. Nejhorší naše ztráta přišla v 37.minutě, když jsme po vážném zranění museli volat rychlou záchranou službu pro naši hráčku Barču Kvasničkovou. Potom se ještě chvilku hrálo. Ale šance nebyly ani na jedno straně. Poločas skončil bez branek 0:0.
Do druhého poločasu jsme nevstoupili vůbec šťastně. Holky hned ve 47.minutě dostaly gól a prohrávaly tak 0:1. No a hosté nás přitlačili, vytvářeli si šance a další branka přišla v 52.minutě - bohužel opět do naší sítě a bylo to 0:2. Náš tým se stále nemohl dostat do tempa. Pak po nešťastném faulu v našem pokutovém území rozhodčí odpískal penaltu a hostující hračka se nemýlila byla to už 0:3. Pak holky začaly povzbuzovat fanoušci a začal se hrát kombinační fotbal, vytvářeli jsme si šance, ale gól to nepřineslo. Alespoň čestný úspěch přišel v 77.minutě, když po krásném centru Elišky Bartoníčkové si naběhla Barča Vanišová a byla z toho branka na 1:3.
Holky to nevzdávaly a stále se snažily s výsledkem ještě něco udělat, ale nepovedlo se.
Takže jsem utkání prohráli 1:3. Což je pro nás i přes prohru velice dobrý výsledek, vždyť to byl zápas prvního s druhým z tabulky. A nás může těšit, že jsme prvním týmem, který v tomto ročníku dál tomuto soupeři gól.