Ženy "A" - Divize C ženy

Sokol Třebeš 3:2 (2:1) Sparta Kutná Hora
13.10.2018 13:00

V sobotu se ženy představily doma proti týmu Kutné Hory. Do zápasu jsme vstoupili se snahou navázat na předešlé utkání a vytvářet si brankové příležitosti. Což se nám dařilo a to hned v několika šancích. Po jedné z nich jsme se ujali vedení ve 25. minutě 1:0. Trefila se Bára Vanišová. Aktivní hra pokračovala a vytvářeli jsme další brankové příležitosti. V 35.minutě se ale soupeřkám podařilo vyrovnat na 1:1. Tým to nepoložilo a hned za dvě minuty jme si vzali vedení zpět (2:1), druhá branka Báry. Do konce poločasu se nic zásadního nestalo a šlo se do kabin.
Do druhého poločasu jsem šli se snahou pokračovat v nátlakové hře z první poločasu. Vytváříme si brankové příležitosti, ale neproměňujeme je. V 75. minutě se zranila naše hráčka Jennifer a musela být odvezena záchrannou službou. Pokračovalo se v opatrném duchu z obou stran. V 85.minutě klid na naší stranu přinesla branka na 3:1, dala Pavla Ulrichová. Soupeřky nás v posledních minutách zatlačily, ale my jsme se tím vypořádali. Korigovat stav se jim povedlo v 93.minutě na 3:2. Poté se již nic zásadního nestalo.
Utkání jsme odmakali, a když budeme hrát náš fotbal, tak víme, že se dá hrát s každým soupeřem. Byl to krásný dárek k mým narozeninám - zisk tří bodů.
V příštím týdnu nás čeká další utkání a budeme se muset obejít bez 4 hráček základní sestavy. 3 hráčky si odjíždí do Anglie a jedna je bohužel zraněná. Přeji Jennifer brzké uzdravení a vrácení se mezi nás.

Komentář trenér Miroslav Rybka, editace textu Tom Málek ( byla to dřina tréňo!!)