Ženy "A" - Divize C ženy

Sokol Třebeš 3:1 (2:1) Sparta Kutná Hora
8.10.2017 12:30

Další utkání našich žen na místním hřišti, když jsme v neděli přivítaly ženy z Kutné Hory. Chtěli jsme navázat na předešlý dobrý výsledek proti Sázavě, což se nám podařilo. Do utkání jsme vstoupili dobře, vytvářeli jsem si šance, ale nedokázali je proměnit. První velká šance a gólová na 1:0, ve 14.minutě se trefila Aneta Rydrychová. Po gólu jsme pokračovali v náporu a vytvářeli si další šance. Ale ne a ne trefit branku. Další branková radost přišla ve 30.minutě, když přelobovala gólmanku hostí Marie Kučerová a bylo to 2:0. Pokračovali jsme naší hrou, vytvářeli si další šance, ale říká se nedáš - dostaneš. Takže ve 41.minutě hosté vstřelí kontaktní gól na 2:1. Byl to gól do šatny, což nebylo dobré.
Do druhého poločasu jsme šli s tím, abychom nezaspali začátek, což je nám v posledních zápasech souzené. Šance přicházely na obou stranách a nedařilo se je proměnit ani jednomu týmu. Pojistku, že všechny body zůstanou ve Třebši, nám dala krásnou brankou na 3:1 v 86.minutě Zuzana Rovenská. Tím skončil druhý poločas.
Celý zápas byl ukrutný boj a holky dělaly, co jsem si řekli a tím bych jim chtěl poděkovat.