Ženy "A" - Divize C ženy

Sokol Třebeš 5:1 (1:0) SK Starý Mateřov
15.10.2017 13:00

V neděli za krásného slunečného počasí nastoupily ženy Třebše k dalšímu mistrovskému utkání Divize C a to proti týmu žen ze Starého Mateřova. Od úvodního hvizdu jsme se nemohli dostat do tempa a dostávali se tak zbytečně pod tlak. Nakopávali jsme balóny a to nevedlo k úspěchu. Z naší strany to nebylo dobře a je štěstím, že ženy Mateřova toho nedokázaly využít. Není nadarmo, že říká nedáš - dostaneš. Což se naštěstí pro nás potvrdilo. Šťastný gól na 1:0 v 28.minutě dala Lenka Pozdníková. Mysleli jsme, že to půjde samo, ale nehráli jsme dobře. Hráčky Mateřova nás zatlačily a na štěstí gól do naší branky nepadnul. Takže poločas skončil 1:0.
V kabině jsme si řekli, co hrát a s tím jsme šli do 2.poločasu. Začali jsme kombinovat a hrát fotbal. Vytvářeli si šance. V 54.minutě přišla gólová radost na 2:0 a to od Pavlíny Veselkové. Postupně jsme si vytvářeli další šance, ale nedaří se nám trefit branku. Ženy Mateřova začaly trochu tlačit. Není divu, aby s výsledkem 2:0 nepokusily něco udělat. V 65.minutě přišel klid na kopačky našich hráček, když na 3:0 zvýšila Lenka Pozdníková. Začali jsme kombinovat, hrát pěkný fotbal z naší strany. Další branku dala v 71.minutě Zuzka Rovenská a je to 4:0. Hned po rozehrání jsme zaspali a dostali branku na 4:1. Naše bojovnice se toho ale nezalekly a hned to soupeřkám oplatily v 73.minutě, kdy dala branku na 5:1 Zuzka Rovenská a bylo opět o 4 branky. Byl klid a v poklidu jsme dohráli zbytek druhého poločasu. Branky mohly přijít, ale nepodařilo se nám navýšit náskok . Kdyby jsme hráli tak, jako druhý poločas ten první, klid už mohl dávno. Trenér Miroslav Rybka.