Ženy "A" - Divize C ženy

Sokol Třebeš 7:0 (3:0) FK Agria Choceň
21.10.2018 10:00

V neděli ráno nastoupily ženy k zápasu proti FK AGRIA Choceň. I přes absenci několika hraček ze základu, ukazují od první minuty jasnou převahu, kterou již ve 3.minutě stvrzují gólem, když se po rohovém kopu trefuje hlavou naše ruská akvizice Anastasia Mega (1:0). Třebešské ženy jsou silnější na míči a úspěšně zneškodňují útoky soupeřek. Druhou radost nám udělala Pavla Ulrichová, která po kombinaci se střelkyní prvního gólu střílí v 35. minutě a trefuje přesně (2:0). Gól do šatny přidává ve 43. minutě Bajda Vanišová, která trefuje bránu z rohového kopu. Sám rozhodčí označil tuto trefu za nejhezčí gól zápasu. Poločas končí za stavu 3:0.

V druhém poločase na nás soupeřky nastoupily ve snaze otočit skóre. Jejich šance však končí v náruči naší brankářky, mimo nebo na kopačkách naší obrany. Střelecky jsme aktivní a po zásluze přidáváme 4.gól. O balón si v 52. minutě říká obránkyně Eliška Bartoníčková a z vápna přestřeluje všechny včetně brankářky - trefuje přesně ke vzdálenější tyči (4:0). Střelecky se nám dneska daří a tak přidáváme další branku. V 63. minutě střílí kapitánka Míša Konradyová, její střelu před bránou sráží Eliška Pechancová a upravuje výsledek na 5:0. Pouze 3 minuty nám stačí k navýšení skóre. Pája Ulrichová zatahuje míč po lajně, nahrává na střed Lence Pozdníkové a ta nekompromisně zakončuje prudkou střelou k tyči. V 66. minutě dává 6. gól hračka číslo 6. Tolik šestek nemá ani sám Ďábel (6:0). Po drobném přeskupení sestavy se naše stoperka Anet Rydrychová dostává na pár minut do útoku, kde po získání míče v 81. minutě povodí soupeřku a střílí na konečných 7:0.

S výsledkem jsme spokojeni a těšíme se na poslední domácí zápas podzimní části.
Přijďte nás v neděli od 10h podpořit na hřiště Třebše, kde se utkáme s týmem Starého Máteřova.