Poznámka: UMT Slavia

Ženy "A" - Divize C ženy

Sokol Třebeš 6:0 (2:0) FK Agria Choceň
25.3.2018 12:00

V neděli se ženy poprvé v jarní části sezóny představily na Slavii v Hradci Králové proti týmu Chocně. Na umělé trávě jsme do utkání vstoupili s odhodláním vytvořit tlak na soupeře, což se nám povedlo a hned ve 4.minutě jsme šli do vedení po pěkné kombinaci zakončovala Míša Konrádyová (1:0). To nám přineslo klid na kopačky. Nepřestali jsme tlačit soupeřky a vytvářeli si další šance. Další gólová radost přišla v 10.minutě. Na 2:0 zvýšila Lenka Pozdníková. Stále jsme se snažili hrát kombinační fotbal , ale vytvořené gólové šance nedokázali proměnit. Soupeřky mohou být rády, že poločas skončil jen 2:0.
Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním navázat na začátek prvního poločasu, což se vyplatilo a hned ve 46.minutě vypukla další gólová radost (3:0 Jennefer Van Doorn). Dále jsme hráli kombinační fotbal, vytvářeli si brankové příležitosti. Další branka přišla v 50.minutě a skóre se měnilo na 4:0. Opět se trefila Jennefer Van Doorn. Hosté se snažili chodit do brejků, ale náš tým se s tím dokázal vypořádat. Další branky po kombinační akci jsme dočkali v 60.minutě a už bylo 5:0. Trefila se Aneta Rydrychová. Pokračovali jsme v kombinačním fotbalu a vytvářeli si brankové příležitosti, ale ty jsme nedokázali proměnit. Poslední branka utkání padla v 84.minutě, na konečných 6:0 upravila Barbora Vanišová.
Tím to výsledkem také skončilo utkání.

Je důležité, že když budeme hrát kombinační fotbal a ne nakopávanou, tak můžeme hrát s každým soupeřem, vytvářet pěkné akce a bojovat jedna za druhou.