Ženy "A" - Divize C ženy

Sokol Třebeš 3:1 (1:0) FC Hlinsko
29.10.2017 15:30

Dnes 19.11.2017 nastoupily ženy Třebše k dohrávce podzimní části divize C proti týmu žen Hlinska. Od začátku jsme určovali tempo hry a také to přineslo první branku utkání v 6.minutě od Barbory Vanišové na 1:0. Po brance nás soupeřky zatlačily, ale holky dodržovaly to jsme si řekli a odvracely nápor soupeřek. Ve 26.minutě mohla přidat další branku Lenka Pozdníková, ale v cestě jí stálo břevno. Postupně se vytvářely šance na obou stranách, ovšem další branka v prvním poločase už nepadla, a proto se odcházelo do kabin za stavu 1:0.
Do druhého poločasu jsme šli s tím nezaspat začátek. To se nám celý podzim nedařilo, ale tentokrát se to vyplatilo. Sice jsme byli od začátku pod tlakem soupeřek, ten jsme přestáli. V 56.minutě přišla další branka utkání, na 2:0 zvýšila svojí druhou brankou v utkání Barbora Vanišová. Přinesla o trochou více klidu na naše kopačky. Soupeřky přidaly a snažily se s utkáním něco udělat, hráčky Třebše stále dodržovaly to, co jsme si řekli. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, plno osobních soubojů. V 70.minutě přišlo snížení na 2:1. Ženy pokračovaly naší hrou a stále jsme zodpovědně bránili. V 77.minutě úplný klid přinesla brankou na 3:1, autorka Aneta Rydrychová. Další průběh utkání probíhal v klidu a my se snažili dohrát bez zbytečných chyb. Což se nám povedlo a utkání skončilo 3:1.

Nakonec trenér Míra Rybka podotknul:
"Všem holkám bych chtěl poděkovat za to, jak k utkání přistupovala. Odmakaly a dokázaly nahradit 5 hraček základní sestavy. Makaly jedna za druhou. Věřím, že v tom budeme pokračovat i dalších utkáních. Tím jim chci poděkovat, že se popraly a bojovaly jako tým."