Ženy "A" - Divize C ženy

SK Starý Mateřov 4:0 (2:0) Sokol Třebeš
6.10.2019 10:15

K dalšímu zápasu divize žen jsme v neděli zajížděli do Starého Mateřova, který vévodil divizní tabulce.
Skoro celá první půlhodinka se odehrávala převážně ve středu hřiště a ani jeden tým se nedostal k ohrožení brány. V 27.minutě kopaly hráčky Mateřova trestňák od naší střídačky. Míč si ve vápně nádherně zpracovala domácí hráčka a střelou k tyči poslala Mateřov do vedení 1:0. V 39.minutě dostáváme druhý gól po rohovém kopu, kdy se nedůsledně pokrytá domácí hráčka dostala k hlavičce a domácí vedou 2:0. Naše hráčky se dostaly do první šance až v poslední minutě prvního poločasu, ale Čechy Hamplová si míč v poslední chvilce předkopla, a tak dala domácí gólmance šanci ho chytit.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním něco se zápasem udělat. Jenomže hned v 51.minutě nás zmrazil třetí gól do naší sítě. Opět standardka a míč prošel celým vápnem, kde na zadní tyči nebyl pro domácí hráčku problém zasunout míč do sítě. Jiný tým by se asi už položil, ale naše hráčky ne. Od té doby jsme převzali otěže zápasu a zle nedobře jsme domácím zatápěli. V 51.minutě běží Maki Bošková sama na bránu, ale klička gólmance jí nevyšla a tak pořád prohráváme 3:0. V 65.minutě střílí Bajda Vanišová těsně vedle. Vše vrháme do útoku. Vzadu už hrajeme na tři obránce a domácí jsme zamkli na jejich polovině. V 67.minutě se k centru Anet Rydrychové prodrala Deni Šťastná, ale míč pouze lehce tečovala vedle. Poté přišly naše další dvě gólovky, ale domácí brankařka je neprůstřelná. V 77.minutě chtěla Verča Tomášová vyvézt míč z našeho vápna, ale bohužel nešikovně přihrála zapomenuté domácí hráčce, která s klidem uklidila do
naší prázdné brány. Do konce zápasu jsme se už do žádné další šance nedostali a tak prohráváme 4:0.

Hodnocení trenérů:
Dnes jsme úplně vyhořeli na standardních situacích, po kterých padly tři góly. Čtvrtý jsme si dali v podstatě sami. Musíme holky pochválit za neuvěřitelně odmakaný druhý poločas. Kdyby zápas skončil 4:3 pro Mateřov, tak jsme odjížděli docela spokojeni. Takhle to je bohužel debakl. Musíme se vyvarovat chyb a soustředit na další utkání. Napsali trenéři žen Miroslav Rybka a Pavol Mizerik