Ženy "A" - Divize C ženy

SK Starý Mateřov 7:0 (5:0) Sokol Třebeš
2.6.2019 10:15

První červnovou neděli jsme za velmi teplého počasí nastoupili k poslednímu utkání sezóny s týmem ze Starého Mateřova. Již od prvních minut bylo jasné, že tento zápas, na hřišti neporaženého, nebude jednoduchý. Naše početní nevýhoda a některé hráčky hrající s bolestí nedávaly hře velký náboj. Pokyny od trenéra zněly jasně a my se je snažily plnit. Bohužel v desáté minutě přišel první trest za nedůraz ve vápně a soupeřky šly do vedení. Hra se pro nás neodvíjela dobře a inkasovaly jsme do poločasu ještě několikrát.
Do druhé půle jsme vyběhli na trávník se změnou v útoku a taktikou držet více balon na svých kopačkách. Tyto pokyny vycházely a dostávali jsme se i do gólových šancí. Nicméně jsme bohužel místo snížení stavu opět inkasovali a naše naděje i síly rychle mizely.
Sezónu jsme nezakončili dobře a po vyčerpávajícím boji jsme podlehli vítězi soutěže 7:0. Doufáme, že první zápas po letní pauze nám vyjde lépe.