Ženy "A" - Divize C ženy

FK Agria Choceň 1:0 (1:0) Sokol Třebeš
3.11.2019 13:30

Úvodní čtvrthodinka nic zajímavého nepřinesla. V 16.minutě přišel gól „z ničeho“. Trestňák skoro z půlky napálený na naši bránu proklouzl Kátě Vávrové mezi rukami a prohráváme 1:0. V 24.minutě Anet Rydrychová narazila míč Janě Škodové, která ho bez váhání napálila na bránu. Bohužel domácí gólmanka pomocí břevna gólu zabránila. Poté se nám podařilo domácí hráčky přehrávat kombinační hrou, ale do žádné loženky se nedostáváme. Až v závěru prvního poločasu jsme kopali dva rohy za sebou. První roh Bajdy Vanišové gólmanka vyrazila opět na roh, a její druhý roh nepřetavila v gól Léňa Pozdníková, když míč posadila gólmance do náruče.
Domácí hráčky vstoupily do druhé půlky lépe a po osmi minutách hry, nás od gólu zachránila tyč. Průběh hry je v podstatě stejný. Snažíme se hrát, kombinovat a soupeřky útočí do naší otevřené obrany. Kolem šedesáté minuty mají domácí hráčky tři ložené šance, ale Káťa Vávrová v naší bráně čaruje. V 66.minutě naše snaha o vyrovnání dostává první trhlinu. Pro zranění odstupuje Verča Tomášová. Po třech minutách musí pro zranění odstoupit i Maky Bošková. Takže hrajeme v deseti hráčkách. I tak se snažíme o vyrovnání, ale síly rychle ubývají. Deset minut před koncem se zranila i Jana Škodová, i když ta dohrála. V závěru vše vrháme do útoku, ruka ve vápně neodpískaná, škoda. Konec zápasu už je pouze o emocích, ale vyrovnat se nám nepodařilo.
Hodnocení trenérů: Na to, kolik měly domácí hráčky šancí, tak vyhrály zaslouženě. My jsme si dnes v podstatě nevytvořily souvislý tlak a to i díky tomu, že jsme pořád chodily pro míče přes celou atletickou dráhu