Ženy "A" - Divize C ženy

FK Agria Choceň 0:2 (0:1) Sokol Třebeš
21.10.2017 10:00

Naše ženy v sobotu zajížděly k dalšímu mistrovskému utkání Divize C na hřiště posledního celku tabulky do Chocně. Byl to tým, který nedal ani branku a my jsme jeli k zápasu v roli favorita. Do utkání jsme nastoupili s odhodláním potvrdit dobré výsledky z posledních kol. Vytvářeli si spoustu šancí, ale soupeřova tvrdá hra nám nesvědčila. Nedokázali jsme se prosadit. První branka utkání přišla až ve 44.minutě, když si po rohu naběhla Míša Konradyová a nekompromisně hlavou zavěsila. Vedeme 1:0. Hned po rozehrání rozhodčí ukončil první poločas.
Do druhého poločasu jsme šly s tím, abychom pokračovali v naší hře a přidali další branky, ovšem soupeřova tvrdá hra nám to nedovolila. Druhý a uklidňující branka přišla až v 80.minutě, když utekla Aneta Rydrychová a bez kompromisů prostřelila domácí brankářku, vedeme 2:0. Choceň se snažila alespoň dát čestný gól a první gól podzimu, ale to naše ženy to nedopustily. Nepovedlo se to budou si muset počkat na další zápas. Takto skončil celý zápas po výsledku 2:0 a odvážíme si tak všechny body - velmi cenné body. Trenér Miroslav Rybka.