Starší žáci "U15" - Česká divize U15

Mistrovský zápas
Sokol Třebeš "U15" 1:0 (1:0) RMSK Cidlina Nový Bydžov
7.10.2017 14:30

Komentář k zápasu

Sobotní utkání nám začalo netradičně odpoledne od půl třetí pod oblačnou oblohou, a během zápasu se nám i nad třebešským areálem rozsvítilo slunce. Soupeře jsme tentokrát měli regionálního. Z nedalekého Nového Bydžova přitekla Cidlina s vidinou odvést si tři body! To jsme však nechtěli dopustit. Utkání začalo opatrně na obou stranách. Pak jsme se najednou dostali do gólové příležitosti, když se Fanda prodral podél lajny, předběhl s míčem obránce a od brankové čáry nahrál Císovi na tutovku, ale tomu míč skočil! Tak místo radosti z gólu, jsme jen lomili rukama nad překopnutou brankou! V 25. minutě se po špatném odkopu hostů dostal úplně volný Paťas k míči na velkém vápně a nechytatelnou střelou („technickou ranou doprostřed brány“) nás dostal do vedení! Sami jsme měli několik gólových (hlavně Tomášova hlavička volala po gólu, ale to by musel trefit prázdnou bránu) i gólově se rozvíjejících akcí, ale u toho i zůstalo. Soupeř se dostal po naší nedůslednosti do jedné příležitosti, ale tu skvěle vychytal Mates a obránci uklidili míč do bezpečí!
V druhém poločase začala úroveň fotbalu postupně upadat a náš výkon šel rapidně dolů. Nastartovat náš výkon se nepovedlo ani střídáním, a tak jsme dohráli zápas v hluboké defenzivě a pod tlakem soupeře, ale k ničemu jsme je v podstatě nepustili. Sami jsme mohli zápas rozhodnout povedeným brejkem, ale naše nepřesná rozehrávka nás k tomu nepustila.
V tomto utkání jsme podali náš nejslabší podzimní výkon, ale naštěstí to na soupeře stačilo! Je škoda, že proti takovému soupeři jsme si trochu nevylepšili skóre, a hlavně nepředvedli mnohem lepší fotbal (jako v jiných zápasech)! Za bojovnost však musím všechny pochválit (i když malé drobnosti se vždy najdou). Díky tomu máme všechny tři body a historie se ptát nebude, jak k tomu došlo!
Ale co je to za námi a my se musíme připravit na další zápas a konečně bodovat i na venkovním hřišti. K tomu však potřebujeme se navrátit k naším předchozím výkonům! Další příležitost máme v neděli 15.10.2017 od 10:15 na stadionu SK Polaban Nymburk!
Kenny

Galerie k zápasu

13.10. 7.10.2017 - Třebeš SŽ U-15 - RMSK Cidlina
Na přehled zápasů