Starší žáci "U15" - Česká divize U15

Sokol Třebeš "U15" 4:2 (2:0) MFK Trutnov
8.9.2019 10:00

V prvním domácím zápase sezóny jsme přivítali nám dobře známý celek Trutnova. Začátek zápasu patřil nám a hosté prvních 20 minut nevěděli kam dřív. Velmi dobře jsme napadali a lehce se dostávali i do šancí. Bohužel jsme v prvním poločase proměnili jen dvě, když se dvakrát prosadil Konečný. Na druhé straně po pěkné akci soupeře vykopával Sobotka z brankové čáry.
Začátek druhého poločasu patřil hostům - my jsme nastoupili nesoustředění a jen se štěstím jsme ubránili náš náskok. Poté nám svou chybou pomohl Trutnov ke třetímu gólu a vzápětí nato se trefil pěkně Bak . Za stavu 4:0 jsme naprosto rezignovali na hru po zemi, která nám do té doby přinášela úspěch, a Trutnov se dostal do hry. Hostům se podařilo snížit na 2:4, my jsme přeskupili řady a do konce utkání si již výsledek pohlídali.
Odehráli jsme velmi dobrý první poločas, bohužel v tom druhém jsme znatelně polevili a přesvědčili se, že v této soutěži se nikdo nedá lacino.