Starší žáci "U15" - Česká divize U15

Mistrovský zápas
Sokol Třebeš "U15" 0:3 (0:1) MFK Trutnov
22.10.2017 9:30

Komentář k zápasu

Po nepovedeném utkání v Nymburce jsme přivítali na domácím pažitu třetí tým tabulky MFK Trutnov. Na napravování špatného výkonu z posledního utkání nic moc soupeř. Počasí bylo sice chladnější, ale nebylo úplně nefotbalové, prostě takové podzimní. Na to že se hraje podzimní část sezóny, tak to bylo příhodné.
Zápas od začátku byl jiný než ten poslední. Výkon našich borců byl o level jinde! Sice v prvním poločase byl asi soupeř o něco lepší a důraznější. My také nehráli zle. Po naší chybě v obranné fázi jsme dostali branku a prohráli tak o gól poločas. Ale nic nebylo ztraceno, bylo na čem stavět. Nasazení tam bylo.
Druhý poločas byl z naší strany ještě lepší! A nebýt naší neschopnosti vstřelit branku a rozhodčího, který svým výkonem hrubě ovlivnil zápas (jasná penalta pro nás neodpískaná a proti nám zapískaná za nic), mohli jsme pomýšlet na bodový zisk! Ale co je pozdě plakat nad rozlitým mlékem a historii už nezměníme. Jak mají ti mladí fotbalisté mít o rozhodčích dobré mínění, když vidí ty výkony (a nebylo to poprvé)! Ale aby to nevypadalo, že nám zápas prohrál rozhodčí! Ten jsme si prohráli sami svou neschopností proměnit šance, které jsme si svou hrou vypracovali!!! To nás ubíjí mnohem víc! Máme na čem pracovat!!!
Za týden v neděli 29.10.2017 jedeme do Jablonce a pokusíme se navázat na dobrý výkon z dnešního zápasu a přivézt nějaký ten venkovní bod.
Kenny

[i]Ještě přikládám pro zajímavost komentář trenéra straších žáků U-15 MFK Trutnov Tomáše Navrátila:
Utkání bylo sehráno na, vzhledem k počasí, velmi kvalitním přírodním trávníku v HK-Třebši. Nám se utkání povedlo pouze výsledkově. Herně to byla jedna velká bída, velké množství ztracených míčů, nepřesností, velmi špatný první dotek, odhad. Navíc spousta hráčů otrávených, úplně bez zápalu. A ten, kdo by chtěl, tak se mu zase nedařilo. V první půli jsme byli o malinko lepším týmem a dostali se po hlavičce Martina Sapára do zaslouženého vedení. Ve druhé půli měli naopak více ze hry domácí, ale neprosadili se, kolikrát jsme však měli velké štěstí. V závěru jsme přidali ještě dvě branky, nejprve po nefaulu na Sapiho Kuba Kulda z penalty a v poslední minutě Štěpán parádní hlavičkou po rohovém kopu. Dnes nás však hřeje jen výsledek, musím pochválit hru soupeře, hráli opravdu dobře, někteří naši hráči si chvílemi připadali jak na kolotoči.

Galerie k zápasu

Zápas nemá žádnou připojenou galerii!

Na přehled zápasů