Starší žáci "U15" - Česká divize U15

Mistrovský zápas
Sokol Třebeš "U15" 1:1 (0:0) FK Baumit Jablonec
(PK 3:2)
13.10.2018 10:00

Komentář k zápasu

Tentokrát jsme na domácím hřišti přivítali velmi silný celek z Jablonce. Byli jsme zvědaví, jak kluci zápas zvládnou technicky, rychlostně, ale hlavně psychicky. Po dobu celého týdne jsme viděli, že jsou kluci po posledním zápase unaveni a tak jsme poslední tréninky odlehčili, aby se mohli na daný zápas připravit.
Zápas se hned od začátku odehrával ve velmi rychlém tempu. Snažili jsme se hrát zodpovědně odzadu a rychle vyrážet do protiútoků, hra se však odehrávala převážně mezi vápny. V závěru poločasu jsme opět trestuhodně nepokryli standardní situace soupeře, ale naštěstí jsme tentokrát neinkasovali a tak jsme do šaten odcházeli za bezbrankového stavu.
Druhý poločas začal v obdobném tempu s již mírnou převahou Jablonce. Našim klukům postupně docházely síly a po nešťastném zásahu jsme si dali vlastní gól. Kluci ale nesklopili hlavy a po standardní situaci jsme po Trundově hlavičce vyrovnali. Do konce zápasu jsme již soupeře nepustili do žádné velké šance a tak utkání dospělo do penaltového rozstřelu, ve kterém jsme si připsali bonusový bod navíc.
Po předzápasových obavách jsme byli příjemně překvapeni, jak kluci celý zápas odmakali.
Hoši děkujeme a jen tak dál.

Galerie k zápasu

Zápas nemá žádnou připojenou galerii!

Na přehled zápasů