Starší žáci "U15" - Česká divize U15

Mistrovský zápas
Polaban Nymburk 4:0 (1:0) Sokol Třebeš "U15"
15.10.2017 10:15

Komentář k zápasu

Tak se sešel týden s týdnem a je tu opět neděle. Čeká nás další fotbalový výlet. Tentokrát do Nymburka. Od rána vše běží jako po drátkách. Autobus přijel tentokrát včas. Obloha a hlavně předpověď nám dává velkou naději, že bude krásný sluneční den. To se také opravdu vyvede. Nálada na srazu předpokládá, že konečně bychom mohli přivést první body z venkovního zápasu. Byla to jen mylná iluze! Krátce před devátou hodinou parkujeme autobus u malebného hřiště SK Polaban Nymburk, i když to patří AFK Nymburk. Hřiště jak na okresním přeboru, dřevěné šatny, ale už fungující a otevřené občerstvení včetně roztopené udírny!!!
Samotný zápas již taková idylka nebyla. Náš výkon snesl jakési měřítko tak asi deset minut. Pak výkon uvadal a my byli všude pozdě, a navíc i bez důrazu v osobních soubojích. Rozehrávka nám také vázla a když jsme dostali na polovinu soupeře, tak jsme se špatnou přihrávkou připravili o možnost ohrožení branky. A tak už to bylo celý zápas. My nepředvedli téměř nic a soupeři jsme nabídli vlastními hrubými chybami několik příležitostí, které oni s díky proměnili. Soupeř byl dnes jasně lepší a výhru si zasloužil. A my jsme nakonec po debaklu 4:0 sbalili svých šest míčů a vyrazili zpátky do Třebše!
Tak jsme z venkovního zápasu zase žádné body nepřivezli!!! Tak nám nezbývá než opět naplno bodovat doma (ale hlavně s diametrálně odlišným výkonem a přístupem k zápasu). V neděli 22.10.2017 od 9:30 na Třebeš stadium přivítáme třetí tým tabulky MFK Trutnov! Nic jednoduchého nás nečeká, ale doufám, že se s tím porveme a necháme na hřišti duši a veškerý fotbalový um!
Kenny

Galerie k zápasu

Zápas nemá žádnou připojenou galerii!

Na přehled zápasů