Starší žáci "U15" - Česká divize U15

FK Náchod 2:2 (2:1) Sokol Třebeš "U15"
(PK 4:5)
8.6.2019 10:00

K poslednímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Náchoda na výborně připravené hřiště. Čekal nás soupeř, který disponuje kvalitním kádrem doplněným o výborné hráče r. 2005. Začátek zápasu patřil domácímu celku, který měl uzemní i herní převahu a dokázal nám v průběhu prvního poločasu vsítit dvě branky. Po druhé obdržené brance se naši hráči vzchopili a Erik Řehůřek dokázal, že závěr sezóny ho zastihl ve výborné střelecké formě a zkorigoval výsledek prvního poločasu na 2:1. Do druhého poločasu jdeme s odhodláním otočit výsledek v náš prospěch. Druhý poločas už je v naší režii a je jen otázka času, kdy padne vyrovnávací branka. To se stane v závěru druhého poločasu, kdy Tomáš Hendrich nekompromisně nasměruje míč do sítě domácího celku. Výsledkem 2:2 skončil i zápas v normální hrací době a o vítězi rozhodovaly pokutové kopy. V těch se naši hráči nemýlili a dokázali zvítězit. V tomto utkání kluci předvedli, že jejich výkony v závěru sezóny jdou nahoru a že mají v sobě sílu otočit nepříznivý výsledek.
Za celou sezónu klukům děkujeme a přejeme hezké prožití prázdnin a těšíme se na začátek podzimní sezóny, která začíná soustředěním v Havlovicích.