Starší žáci "U14" - Česká divize U14

Mistrovský zápas
Sokol Třebeš "U14" 1:3 (0:2) Polaban Nymburk
12.5.2019 11:45

Komentář k zápasu

V dalším domácím zápase jsme přivítali souseda v tabulce - celek Polaban Nymburk. Začátek zápasu se nám tentokrát povedl a první příležitosti máme my, bohužel neproměňujeme. V té době máme více ze hry a soupeře tlačíme. Bohužel po jednoduché situaci náš stoper nezvládl malou domů a hostující útočník otevřel skóre - 0:1. Inkasovaný gól našimi hráči otřásl a byl to soupeř, který v té chvíli měl více ze hry - od dalšího gólu nás zachránila tyčka. Na druhé straně se do vyložené šance dostal Sidor, ale trefil pouze brankáře. Když to vypadalo, že se opět dostáváme do hry, přišel dlouhý nákop z hloubi pole, který vůbec nezachytili naši stopeři a soupeřův útočník proměnil i svůj druhý samostatný únik.
Ve druhém poločase jsme prostřídali a stupňovali naši aktivitu. Hrálo se již většinou na polovině hostů a konečně přišel kýžený gól, když nahrávku Konečného usměrnil do prázdné brány Zadrobílek. Chtěli jsme se nadechnout k závěrečnému náporu, ovšem přišla další chyba, kdy náš brankář chtěl rychle rozehrát rukou, trefil však pouze hostujícího hráče a ten po krátkém průniku do našeho vápna střílí třetí gól. I na druhé straně jsme měli jasné šance my, ale nejprve Baudyš ve vyložené šanci trefuje břevno a chvíli poté Konečný jen těsně míjí branku.
Bohužel se stále nedokážeme vyvarovat chyb v obranné činnosti a na druhé straně nás stojí obrovské úsilí vstřelit branku, ačkoliv příležitostí máme každý zápas víc než dost.

Galerie k zápasu

Zápas nemá žádnou připojenou galerii!

Na přehled zápasů