Poznámka: UMT SLÁVIA HK

Starší žáci "U14" - Česká divize U14

Sokol Třebeš "U14" 1:4 (0:4) FK Čáslav
31.3.2019 14:15

První domácí zápas v jarní části jsme odehráli na UMT Slavie HK. Bohužel stejně jako minulý týden se nám vůbec nevydařil první poločas. Hosté byli pohyblivěhší, lepší v práci s míčem a příliš snadno se přes naše bránící hráče dostávali do šancí. Poločasové skóre 0:4 plně odpovídá průběhu, my jsme se dostali k ohrožení branky až v závěru prvního poločasu, kdy nejprve Moravec neuspěl v samostatném nájezdu, chvíli poté protáhl gólmana Časlavi povedenou střelou Sidor a zakončil to nepřesnou střelou opět Moravec.
Do druhého poločasu jsme udělali hned 3 změny s cílem naši hru oživit. To se nám podařilo - prakticky po celý druhý poločas jsme byli lepší, vypracovali jsme si i dostatek jasných šancí (nejčastěji smolař dnešního zápasu Moravec), ovšem gól jsme vstřelili až chvíli před koncem, kdy se po pěkné akci trefil přesně k tyči Lorenc.
Opět nás může mrzet výkon v první půli, nicméně kdybychom proměnili polovinu šancí, mohli jsme nakonec pomýšlet na mnohem lepší výsledek.