Starší žáci "U14" - Česká divize U14

Mistrovský zápas
FK Náchod 2:0 (0:0) Sokol Třebeš "U14"
8.6.2019 11:45

Komentář k zápasu

K poslednímu zápasu sezóny jsme zajížděli do nedalekého Náchoda. Čekal nás velice silný domácí tým, který měl již jisté 2. místo v naší divizní skupině. My naopak chtěli navázat na povedené výkony z posledních utkání. Začátek zápasu patří domácícm, kteří mají výraznou fyzickou převahu a zatlačí nás na naši polovinu. My se ovšem snažíme hrozit z brejků, a tak se celý první poločas hrál celkem zajímavý fotbal, kdy šance domácích pochytal skvělý Nun v naší brance, na druhé straně své šance nevyužili Konečný a Lukáš Kyrián.
Ve druhém poločase jsme se snažili i nadále hrát aktivně a domácícm znepříjemňovat rozehrávku a kombinaci. Oproti první půli jsme se však již nedostávali do šancí a více jsme se bránili. Převaha Náchoda vyústila i ve vedoucí branku. V posledních deseti minutách jsme se snažili s výsledkem ještě něco udělat, naši hru jsme otevřeni a domácí nás potrestali druhým gólem těsně před koncem utkání.
I přes porážku kluci dnes zaslouží za svůj výkon pochvalu. Stál proti nám velmi silný soupeř, který byl dobrý v kombinaci a skvělý v osobních soubojích.

Galerie k zápasu

Zápas nemá žádnou připojenou galerii!

Na přehled zápasů