Starší žáci "U14" - Česká divize U14

FK Čáslav 6:1 (2:0) Sokol Třebeš "U14"
11.11.2018 11:45

V posledním podzimním zápase jsme se chtěli příjemně naladit na zimní přestávku a po delší době zase bodovat. Naše plány však vzaly za své již po 20 vteřinách, když jsme inkasovali. Během prvního poločasu jsme se k ničemu pořádnému nedostali a naopak soupeř nás ještě jednou potrestal. Poločas 0:2.
Do druhého poločasu jsme přeskupili řady a z ojedinělé akce Adam Sidor snížil na 1:2. Pak jsme i sahali po vyrovnání, ale příležitosti jsme nezužitkovali. Na druhé straně jsme svojí nedůsledností poskytli soupeři šance, kterými nepohrdl.
Nakonec tedy hrozivých 1:6 se soupeřem, který nebyl v porovnání s ostatními týmy v soutěži z nejsilnějších.
V zimní přestávce máme o čem přemýšlet a na čem pracovat. Na jaře budeme chtít být lepší.