Starší přípravka "C"

Tréninky STEL podzim 2018

31.8.2018

STEL "A"

po, čt, pá      16:05 - 17:35 hod.

STEL "C"

po, čt, pá      15… číst dál

Tréninky srpen

20.7.2018

Tréninky až do konce srpna budou vždy od 18:00 hod

pondělí 13.8.

pátek 17.8.

pondělí 20.8.

pátek 24.8.

 

 

Tréninky jaro 2018

18.4.2018

Tréninky STEL "A" 

úterý    15:30 - 17:00 hod. 

čtvrtek  16:00 - 17:30 hod. 

pátek    16:00 - 17:30 hod.  

 

Tréninky STEL "C"

úterý    16:00 - 17:30… číst dál

Úspěch našich kluků v OFS

11.2.2018

11. února se v Pardubících konalo Mezikrajské finále OFS. Za Královéhradecký kraj se turnaje zúčastnil také výběr OFS Hradec Králové ve kterém hráli i 4 naši chlapci - Michal Kříž, Jan Slavíček, Martin Svoboda a Jakub Rolek. Výběr OFS HK celý turnaj vyhrál. 

 

číst dál

STEL "A" - tréninky od 3.10.2017

29.9.2017

Od 3.10.2017 bude Starší přípravka "A" trénovat 15:30 - 17:00 hod.

Dny tréninků zůstávají stejné - úterý, čtvrtek a pátek.

Nominace STEL

7.9.2017

Nominace na Krajský přebor bude vždy zveřejněna v diskusi přípravek.

Soustředění starší přípravky

29.8.2017

Fota ze soustředění starší přípravky naleznete zde: https://trebeshradec.rajce.idnes.cz/

Protože jsou všichni trenéři na soustředění, tréninky tento týden nejsou. Sejdeme se opět 5. září ve Třebši.

« Přechozí 1 2 3 4 Další »

Poslední zápas

16.10.2018
Sokol Třebeš Třebeš
TJ Sokol Hořiněves Hořiněves

Následující zápas

26.10.2018 / pátek
TJ Slavoj Předměřice nad Labem Předměřice n. L.
16:00
Sokol Třebeš Třebeš

Odehrané zápasy

16.10. Třebeš - Hořiněves 5:5
11.10. Smiřice - Třebeš 6:5
11.10. Smiřice - Třebeš 6:6
2.10. Třebeš - Nový HK 3:8
2.10. Třebeš - Nový HK 3:2

Plánované zápasy

26.10. 17:00 Předměřice n. L. - Třebeš
3.11. 09:00 Třebechovice - Třebeš
3.11. 10:00 Třebechovice - Třebeš
Zobrazit všechny zápasy

Tabulka - Belsport OP SP 2018/2019

Tabulka není dostupná!

Střelci - Belsport OP SP

11 x Hruška Matěj
10 x Matějka Lukáš
9 x Nyklíček Maxim
9 x Rydlo Martin
4 x Čavajda František
3 x Křížek David
3 x Vališ Ondřej
2 x Kopecký Štěpán
2 x Matušinec Jakub
2 x Penc Daniel
2 x Zákravský Tobiáš
1 x Bartoníček Šimon
1 x Iljaševič Antonín
1 x Petržela Adam

Novinky v galerii

11.02. Mezikrajské finále OFS U10
06.01. Stel C Na Slavii 6.1.2018
02.01. Stěžerská2017-STEL
03.12. stel C trenink
03.12. Stel C na třetím místě ve Vysoké
26.11. St.Připravka C v Předměřicích
09.10. Malšova Lhota-Třebeš C
29.09. Stel C,trenink ,zápas s děvčaty
11.09. Kunčice -Třebeš C
03.09. Vysoká-Třebeš