Starší přípravka "A" - APFREIGHT KP

Sokol Třebeš 18:6 (12:2) FK Jaroměř
21.10.2017 10:00

Hned následoval druhý zápas proti týmu Jaroměř/Stěžery. Naši kluci už byli unavení z prvního těžkého utkání a další neméně náročný zápas byl před námi. Přesto jsme vyhráli zcela jednoznačně první poločasy v poměru 5:0 a 7:2. V druhé půli už ale našim borcům opravdu síly docházely a bylo to znát i na naší hře. Občas chyběla kombinace, střely na bránu už nebyly tak přesné, přesto musíme vyzvednou 2 velmi povedené gólové akce, které ozdobily poslední minuty zápasu. Nejprve Martin Svoboda přímo z rohového kopu nekompromisní střelou zavěsil na zadní tyč. A chvíli na to Petr Kotal obehrál 2 soupeře, centroval před bránu, kde se do vzduchu pověsil náš nejmenší hráč Maty Plodek a hlavou zavěsil míč do šibenice.

Všem klukům za dnešní výkon patří velká pochvala! Díky jejich nasazení jsme stále neztratili ani bod.