Starší přípravka "A"

Soupiska a real. tým

Soustředění starší přípravka

23.8.2016

Starší přípravka je od neděle 21.8. na soustředění v Dolní Čermné. Zatím nám skvěle vychází počasí, na bližší podrobnosti se můžete podívat na naše stránky - http://sdc2016.blogspot.cz/

Starší přípravka úspěšná na turnaji

27.6.2016

V sobotu 25.6. se starší přípravka TJ Sokol Třebeš zúčastnila prestižního mezinárodního turnaje v Olšanech u Prostějova. Po loňském roce, kdy se nám moc nedařilo, jsme věděli, že nás čekají těžcí… číst dál

Tréninky - jaro 2016

3.4.2016

Dobrý den,

od dubna trénujeme:

ÚTERÝ     16:30 - 18:00

ČTVRTEK 16:30 - 18:00

PÁTEK     16:30 - 18:00

Všechny tréninky na venkovním hřišti v Třebši.

<mk>

Vítězný turnaj ve Rtyni

22.2.2016

Normal 0 21 false false false CSčíst dál

Starší přípravka vítězně!!

30.11.2015

Kluci r. 2006 se v neděli  29.11.2015 zúčastnili halového turnaje pořádaného OFS Hradec Králové.

 

Kluci v tomto turnaji dokázali, že i v tomto ročníku máme kvalitní hráče, kteří dokážou uspět i proti starším hrá… číst dál

Tréninky - zimní režim - 2015/2016

4.11.2015

Tréninková skupina 1

  -  ÚT 15:00-17:00 HALA

  -  ČT 16:30-18:00 ŠTEFCOVA

Tréninková skupina 2

  -  ČT 17:00-18:00 ŠTEFCOVA

  -  NE 18:00-19:00 HALA

 

« Přechozí 1 2 3 Další »

Poslední zápas

5.11.2017
Sokol Třebeš Třebeš
FC Nový Hradec Králové Nový HK

Následující zápas

Není naplánovaný žádný zápas!

Odehrané zápasy

5.11. Olympia HK - Třebeš 2:14
29.10. Třebeš - Smiřice 28:6
29.10. Olympia HK - Třebeš 5:16
21.10. Třebeš - Jaroměř 18:6
21.10. Nový HK - Třebeš 11:12

Plánované zápasy

Nejsou naplánované žádné zápasy!

Zobrazit všechny zápasy

Tabulka - APFREIGHT KP 2017/2018

Tabulka není dostupná!

Střelci - APFREIGHT KP

45 x Svoboda Martin
43 x Sovák Štěpán
38 x Pašek Matěj
34 x Ryšavý Michael
32 x Kotal Petr
26 x Plodek Matyáš
25 x Ottmar Tadeáš
20 x Saip Matyas Sebastian
19 x Slavík Robin
15 x Slavíček Jan
13 x Čermák Tomáš
12 x Vosáhlo Jakub
10 x Voltr Jan
8 x Ptáček Dominik
8 x Stejskal František
6 x Patralskyj Nazarij
6 x Slavík Kryštof
4 x Jelínek Oliver
4 x Tužil Štěpán
3 x Provazník Vojtěch
2 x
2 x Kříž Michal
2 x Neruda Jakub
1 x Chrtek Tomáš
1 x Josef Tomáš
1 x Sciskala Jakub

Novinky v galerii

11.02. Mezikrajské finále OFS U10
06.01. Stel C Na Slavii 6.1.2018
02.01. Stěžerská2017-STEL
03.12. stel C trenink
03.12. Stel C na třetím místě ve Vysoké
26.11. St.Připravka C v Předměřicích
09.10. Malšova Lhota-Třebeš C
29.09. Stel C,trenink ,zápas s děvčaty
11.09. Kunčice -Třebeš C
03.09. Vysoká-Třebeš