Starší dorost v přípravě

12.2.2018
Po minulém víkendu, kdy starší dorost absolvoval domácí turnaj v SHT Třebeš, sehráli pánové další dvě přípravná utkání. Pod vedením Martina Zbořila si dorost připsal výhru a remízu.
 
A jak trenér viděl jednotlivé zápasy???
 
Sokol Třebeš - Slávia HK dorost 1:1 (1:0)
 
K dalšímu přípravnému utkání jsme v sobotu odpoledne nastoupili proti dorostu Slávie Hradec Králové. Utkání bylo po celou dobu kvalitní, hrál se rychlý a důrazný fotbal. První gól dali naši kluci a to konkrétně Michal Ryšavý. Nutno říci, že soupeř si vypracoval několik vážných šancí, ale selhal v koncovce. V tomto utkání podal v bráně velmi dobrý výkon Adam Miller a jen díky němu jsme neobdrželi gól. V závěru utkání jsme neproměnili sólový nájezd a soupeř nás za to potrestal, když v 87. minutě zcela zaslouženě vyrovnal.
Kluky za přístup k utkání musím tentokrát pochválit, protože po celou dobu hráli s chutí a se snahou vyhrát.
 
Sokol Třebeš - Slavoj Předměřice 2:1 (0:1)
 
V neděli od 18,00 jsme nastoupili k dalšímu přípravnému utkání proti Předměřicím n.L. (dorost doplněný o muže). Kluci měli v nohách sobotní zápas s dorostem Slávie a někteří i předzápas mladšího dorostu (pomáhali doplnit tým společně se staršími žáky), což bylo na hře ze začátku znát. Do šancí jsme se moc nedostávali, protože jsme směrem dopředu nebyli tak aktivní jako v předchozím zápase. Hráli jsme složitě a místo přihrávky nebo střely, to kluci řešili sami kličkou do několika hráčů soupeře. Za to nás soupeř potrestal a ve 23. minutě se po brejku ujal vedení. Sestavu jsme během zápasu měnili a zkoušeli jsme hráče i na jiných postech. Nejvíce mě zaujal Lukáš Petr, který byl na pravé záloze hodně aktivní a hlavně díky němu jsme utkání otočili v náš prospěch. Nejprve dal Lukáš vyrovnávací gól a na vítěznou branku v samém závěru nahrál Luďkovi Zaalovi.
 
Pochvalu zaslouží ale celý tým. Zejména jak k zápasům o víkendu přistoupil a jak je odehrál. Kluci se sami přesvědčili, že fotbal hrát umí a záleží jen na nich a na jejich přístupu, jak utkání odehrají.
Připoj se k nám
Zpět