Starší dorost "A" - Česká divize U19

TJ Svitavy 3:4 (2:2) Sokol Třebeš
11.11.2017 10:00

Už v 5. minutě chybujeme na polovině hřiště, následuje rychlá přímá přihrávka na volného útočníka a prohráváme 1:0. V 7. minutě házíme aut, míč dostal Michal Ryšavý, vyvezl ho do středu hřiště a střelou po zemi srovnal skóre na 1:1. Ve 29. minutě dostal míč do běhu Matěj Bena, ale v tísni mířil vedle brány. Ve 37. minutě poslal Boris Markarjanc centr do vápna, tam hlavičkuje nad sebe Michal Ryšavý a druhou hlavičkou poslal míč do domácí brány (1:2). Ve 44. Minutě aut domácích, míč se dostal před naší bránu a je srovnáno na poločasových 2:2.

Ve 46. minutě kope trestňák Luděk Zaal, ale jeho střelu likviduje gólman na roh. V 56. minutě centruje Ondra Kunc a hlavička Honzy Fridricha končí vedle brány. O minutu později domácí jdou do vedení 3:2. V 59. minutě kope trestňák Boris Markarjanc, odražený míč se dostal k Lukášovi Štěpánovi, ale jeho střelu odvrací obránce. V 62. minutě se po vhazovaném autu dostal míč na hlavu Matěje Beny a ten srovnal na 3:3. V 79. minutě házíme aut, Honza Fridrich hlavou prodloužil na zadní tyč a tam Jirka Sláma rozvlnil domácí sít (3:4). Do konce utkání měli šanci ještě Vojt Málek a Luděk Zaal. Vítězství, tři body a „dárek“ trenérovi k jmeninám jsme si už nenechali vzít.

I když jsme opět dělali individuální chyby, tak bojovností a hladu po vítězství jsme dovedli zápas k vítěznému konci. Poděkování všem hráčům.